Büszkeségeink a 2018-2019-es tanévben


Tankerületi Pataki Fejszámoló verseny, Tárnok
 
IV. helyezés:  Nyilas Márk 5. D
 
III. helyezés:  Kubitsch Kristóf 6. A
 
II. helyezés: Molnár Boglárka 7. C
 
IV. helyezés:  Sebestyén Julianna 8. A
 
_________________________________________
 
Föld Napja
 
II. helyezés: 4. D osztály
 
III. helyezés: 7. A – ügyességi verseny
 
_________________________________________
 
Budapest, Weöres Sándor Színjátszó Találkozó megyei döntője
 
bronz minősítés: Érdi Hangyák
 
ezüst minősítés: Érdi Kishangyák
 
_________________________________________
 
Budapest Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola - Országos Mesemondó Verseny
 
III. helyezés: Földi Rebeka 4. C
 
_________________________________________
 
Az érdi Rendőrnap rajzpályázat díjazottjai:
 
II. helyezés: Fenyvesi Borbála 2. C
 
különdíj: Nagy Nimród Béla 2. C
 
_________________________________________
 
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny - Anyanyelv
 
15. helyezés: Fremda Júlia
 
_________________________________________
 
Országos angol nyelvi verseny országos fordulójára továbbjutott:
 
Fótyék Róbert 7. A
 
_________________________________________
 
Bolyai tankerületi angol nyelvi verseny
 
1. hely - Pesthy Dalma 6. C
 
6. hely - Pető Diána 6. A
 
13. hely - Silvasan Marcell 6. E
 
6. hely: Fótyék Róbert 7. A
 
12. hely: Szűcs Boglárka 7. C
 
_________________________________________
 
Kárpát-medencei Mesemondó Verseny – Bécs
 
1. helyezés: Medveczki Máté 6. D
 
_________________________________________
 
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola által megrendezett Tankerületi Informatika Csapatverseny
 
3. helyezés: Hajder Alexandra 8. B, Sebestyén Ferenc 8. A, Tóth Krisztina 8. D
 
_________________________________________
 
Tankerületi alsó tagozatos helyesírási verseny
 

 
2. helyezés: Hidvégi Annabell Eszter 4. C
 
2. helyezés: Gulyás Adrienn 2. C
 
_________________________________________
 
Dél-Pest megyei Zrínyi matematika verseny
 
16. helyezés: Thurnay Laura 7. C
 
_________________________________________
 
Petőfi versmondó verseny
 
1. helyezés: Dóry Alexandra 2. A
 
1. helyezés: Földi Rebeka 4. C
 
_________________________________________
 
Suli Kézilabda Utánpótlás Program
 
2. helyezés: 3. d osztály Bajnokok csapata: Bilik Nóra, Vadász Fruzsina, Snoj Orsolya, Szilágyi Nóra, Hernádi
 
Eszter, Mezővári Lili, Héder Petra, Gangel Boglárka, Harkai Dóra és Kozma Csillag
 
_________________________________________
 
Nemzetközi 1848-as rajzpályázat a Szepesi Gyula Művelődési Ház rendezésében
 
3. helyezés: Pető Diána 6. D
 
A következő diákok alkotásai kerültek kiállításra:Vadicskó Zsolt, Vadász Fruzsina, Kasza Kíra, Kozma Zalán, Gulya Dominik, Bóta Rebeka, Fülöp Júlia, Nyárs Lara, Kovács Luca, Banitz Barbara, Csóli Boglárka, Martin
 
Alexa, Mabda Luca Boróka, Honi-Bagdi Krisztina, Fehér Lili Nóra, Szentkirályi Zsófia, Gaál Viktória, Hertelendy Bora, Vikár Noémi, Görbe Péter, Fekete Lotti, Nagy Nimród, Régner Péter, Hernádi Csaba, Ráth Loretta, Fremda János, Fenyvesi Borbála, Maráz Mira_________________________________________
 
Területi angol nyelvi verseny
 
I. helyezés csapatban: Kas Melinda, Kapuvári Vince, Madarász Ábel, Posztos László
 
_________________________________________
 
Pest megyei „Tiszán innen - Dunán túl” népdaléneklési verseny
 
Szóló kategória: Somorai Bíborka – Arany minősítés (6. C)
 
Énekes kisegyüttes kategória: Dudás Kíra és Somorai Bíborka – Ezüst minősítés (6. C)
 
_________________________________________
 

 
Öveges József Országos Fizikaverseny I. forduló
 
Rákóczi Erik 8. D
 
_________________________________________
 
Magyar Kultúra Napja – Regionális szavalóverseny
 
2. helyezés: Hertelendy Luca 1. C
 
3. helyezés: Mózes Kamilla 1. C
 
1. helyezés: Földi Rebeka 4. C
 
2. helyezés: Janvári Boglárka 3. A
 
3. helyezés: Mák Virág 7. D
 
_________________________________________
 

 
„Koncert színesben” Területi rajzpályázat – Csuka Zoltán Városi Zenei Könyvtár
 
1. hely: Fekete Lotti
 
2. hely:  Fremda János
 

 
„A ló, mint a magyar nemzet régi jelképe az ünnepek alatt” című rajzpályázat – Simonpuszta -
 
 1. hely: Fremda János
 
 3. hely: Sólyom Dorottya
 
 5. hely: Hajdu Hanna   
 
_________________________________________
 

 
IV. kcs Batthyány kézilabda kupa
 
1.helyezés
 
Csapattagok: Auer Aisa, Bihari Kamilla, Bilik Zsófia, Dudás Kíra, Fodor Tamara, György Csenge, Kasza Kitti, Krucsó Fanni, Molnár Boglárka, Sári Fanni, Szentesi Csilla, Török Dóra, Tóth Violetta
 

 
körzeti Diákolimpia III. kcs lány kézilabda
 
1.helyezés
 
Csapattagok: Bédi Ágnes, Berzicai Kinga, Bódi Kíra, Dudás Kíra, Gaál Anna, Kasza Kitti, Kis Blanka, Móré Viktória, Nyárs Lara, Nyárs Nikoletta, Soós Maja, Tóth Violetta
 
_________________________________________
 
Bolyai-kupa, III. korcsoport lány kézilabda
 
1. helyezés
 
Csapattagok: Berzicai Kinga, Dudás Kíra, Kiss Blanka, Molnár Boglárka, Móré Viktória, Nyárs Lara, Nyárs Nikolett, Tóth Violetta, Szentesi Csilla
 
Bolyai-kupa, IV. korcs. lány kézilabda
 
1. helyezés
 
Csapattagok: Auer Aisa, Bilik Zsófia, Dudás Kíra, Fodor Tamara, György Csenge, Kasza Kitti, Krucsó Fanni, Molnár Boglárka, Sári Fanni, Szentesi Csilla, Tóth Violetta
 
_________________________________________
 
Csuka Zoltán Városi Könyvtár: “Karácsonyi ajtódísz készítő” pályázat
 
1. helyezés: 3. b osztály 
 

 
_________________________________________
 
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium - „ Egy mondat a zsarnokságról…” Ünnepi digitális pályázat
 
2. helyezés:
 
Harkai Botond, Oláh Levente 8.d, Kecskeméti Csenge, Surin-Takács Édua, Offenberger Ottó 8.c
 
A videó itt megtekinthető
 
_________________________________________
 

 
Asztalitenisz diákolimpia körzeti döntő - Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola
 
Lány egyéni:
 
1. helyezés: Nagy Anna2. helyezés:  Havel Lilla
 
Fiú egyéni:
 
1. helyezés: Kádár Benjamin2. helyezés Márkus Bálint
 
Fiú csapatverseny:
 
2. helyezés: Pauer Barnabás, Steigerwald Erik, Nagy Tamás
 
_______________________________________________
 
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium - kémia verseny
 
2. helyezés: Hermann Attila 8.d
 
3. helyezés: Tóth Krisztina 8.d
 
_______________________________________________
 
Iskolai matematika verseny
 
4. évfolyam
 
1. Pigniczki Roland 4. D
 
2. Kiss Máté 4. D
 
3. Balogh Luca 4. B
 
4. Szaniszló Bori 4. C
 
5. Káposztás József 4. A
 
5. évfolyam
 
1. Nyilas Márk 5.b
 
2. Szabó Roland Olivér 5.a
 
2. Vécsey Tamás 5.d
 
2. Vécsey Zoltán 5.d
 
3. Berna Dávid 5. a
 
6. évfolyam
 
1. Balogh Máté 6.c
 
2. Tóth Violetta 6.c
 
3. Kubitsch Kristóf 6.a
 
4. Banitz Barbara 6.a
 
5. Kisfaludi Eszter 6.c
 
7. évfolyam
 
1. Thurnay Laura 7.c
 
2. Tóth Johanna 7.c
 
3. Halász Tímea 7.b
 
4. Várterész Kolos 7.a
 
5. Pergovácz Bálint 7.a
 
8. évfolyam
 
1. Szabó Levente 8.a
 
2.Rákóczi Erik 8.d
 
3. Hajder Alexandra 8.b
 
4. Kubitsch Kíra 8.c
 
5. Háló Bálint 8.a
 

Gratulálunk!